جزئیات دادگاه اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی ۴ شهریور ۹۶

جزئیات دادگاه اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی 4 شهریور 96

جزئیات دادگاه اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی ۴ شهریور ۹۶

قاتل آتنا اصلانی

جزئیات کامل دادگاه غیرعلنی اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی ۴ شهریور ۹۶ که از ساعت ۱۰ صبح امروز دادگاه قاتل آتنا به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است؛ پدر، مادر و مادربزرگ آتنا در جلسه محاکمه قاتل آتنا حضور دارند.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درباره اولین جلسه دادگاه قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی گفته است این محاکمه در ساختمان دادگستری کل استان اردبیل به صورت غیر علنی آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دادگاه به اتهامات متهم به قتل رسیدگی شده و پرونده وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا عدالت در خصوص این پرونده کیفری پیاده شود.

دادستان اردبیل بیان کرد: تمامی شواهد و قراین موجود درپرونده علیه متهم است و رای نهایی در سریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد. عتباتی اظهار داشت: در این دادگاه موارد الزامی قانون آئین دادرسی مبنی بر تشکیل پرونده شخصیت، تعیین وکیل، ومهلت قانونی انجام شد. وی با اشاره به اینکه در این جلسه اولیاء دم، متهم و وکلای طرفین و دادستان حضور داشتند گفت: موارد مطروحه در پرونده در این جلسه بررسی و تفهیم اتهام شد وتا چند روز آینده حکم صادر خواهد شد.

جزئیات دادگاه اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی 4 شهریور 96

جزئیات دادگاه اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی ۴ شهریور ۹۶

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل در خصوص ادعاهای قاتل در رد قتل آتنا که چند روز پیش در صفحات مجازی منتشر شده بود گفت: چنین اظهاراتی طبیعی وقابل پیش بینی است اما انچه مهم است وجود دلایل و مدارک متعدد مبنی بر انتصاب اتهام به نامبرده ، اظهارات و اقاریر متعدد وی ، نظریه های تخصصی پزشکی قانونی و سایر قراین وامارات موجود در پرونده علیه متهم درپرونده می باشد.

دادستان اردبیل تاکید کرد: رای پرونده درسریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد.

دانلود فیلم آتنا

گردآوری: بغل نت https://bartarina.com

مطالب مرتبط

  • دلیل استعفای حسینیان وکیل پرونده آتنا اصلانی + عکس
  • فیلم مراسم تشییع خاکسپاری آتنا اصلانی در پارس آباد ۲۱ تیر ۹۶
  • فیلم خودکشی اسماعیل جعفرزاده قاتل آتنا اصلانی ۸ مرداد ۹۶
  • دستگیری محمد مایلی کهن ۲۱ خرداد ۹۶ + دلیل بازداشت مایلی کهن
  • عکس های آتش زدن قرآن و مسجد در ورامین تهران ۲۸ دی ۹۵
  • ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی + ترور بیولوژیکی میرزاخانی چیست